POZOR na padělky produktů Leifheit

Vyvarujte se nechtěného nákupu nekvalitního zboží pochybného původu značky Leifheit. Častým problémem pak bývá problém s reklamací nebo i při samotné práci s produktem. Takový nákup může ve výsledku přijít dráž, než se na první pohled zdá.

Každý očekává adekvátní kvalitu za tomu úměrnou cenu produktu. Je to pochopitelné a není se čemu divit. V poslední době ale zaznamenává společnost Leifheit zvýšený výskyt falsifikátů svých produktů. Padělatelé se zaměřují zejména na klientsky atraktivní a hojně nakupované produkty. Můžete tak narazit například na imitace výrobků jako jsou čističe Leifheit Window Cleaner, různé modely úklidových mopů a různých čisticích setů. 

Na co si dát při výběru pozor

Nenechte se zmást. Produkty na první pohled vypadají jako sortiment Leifheit, ale kupující se následně potýkají s častými komplikacemi jako:

  • nízká kvalita zpracování 
  • rychlá únava materiálu
  • a bohužel i s tím spojený špatný následný servis ze strany prodejce

S ohledem na tuto skutečnost společnost Leifheit doporučuje zákazníkům, aby předešli zklamáním z podezřele výhodných cenových nabídek a svůj nákup směřovali do značkových obchodů a k obchodním partnerům společnosti Leifheit, mezi které patří i eshop Fandora.cz.