Jak si vybrat smaltované nádobí ?

04.05.2017
Jak si vybrat smaltované nádobí ?
Nevíte si rady s výběrem vhodných hrnců či rendlíků?
Přečtěte si náš článek a vyberte si to nejlepší nádobí pro Vaši domácnost.

Smaltované nádobí

Největším výrobcem v České Republice je českobudějovická firma BELIS. Je na trhu již od roku 1997 a už od začátku disponovala vysokou kvalitou. Ovšem tradice výroby smaltovaného nádobí v Českých Budějovicích je datována už více ne 120 let. BELIS je výrobcem smaltovaného nádobí, které je jako takové v mnoha ohledech jednou z nejlepších variant při hledání těch správných hrnců či rendlíků.

Smaltované nádobí najdete skoro v každé domácnosti – ať už staré hrnce na chalupě, nebo snad kelímky, co si s sebou děti vozí na tábory. A už jen to, že se takové nádobí vyskytuje doma u každého z nás a i po tak dlouhé době ho používáme, naznačuje, jak vysoce kvalitní materiál smalt je.

 

  • Kvalita

Smaltované nádobí je známé svou odolností vůči poškrábání, vysokým teplotám a opotřebování. Takové hrnce dokáží přežít doslova věčnost. Smalt je naprosto hygienicky nezávadný a disponuje nepřilnavým povrchem, který vaření usnadňuje.

Dále ho můžete používat pro jakoukoliv přípravu jídla, jeho škála využití je nesmírně pestrá. Zároveň si nemusíte dělat starosti s tím, jestli lze hrnec použít na Vašem sporáku, jelikož smaltované nádobí lze používat na kamnech, ale třeba i na indukčních deskách.

 

  • Cena

Dalším důležitým faktorem je samozřejmě cena. Ale ohledně té si starosti dělat nemusíte. Smaltované nádobí je totiž poměrně levné a lze tak jen těžko hledat nádobí, které má lepší poměr cena/výkon.

 

  • Design

Smaltované nádobí však nevyčnívá z řady pouze svými kvalitami a příznivou cenou. Je i jednoduše hezčí, než klasické stříbrno-šedivé hrnce. Vyrábí se hned v několika provedeních, velmi oblíbené jsou například nostalgické vzory. A uznejte sami – je mnohem příjemnější nabírat na stole z pěkného a barvami hýřícího se hrnce.

 

 

 

 

Smaltované hrnce, hrnky

Kategorie zboží


Doprava zdarma

Objednejte nad 1 000 Kč
a doprava je na nás

Vše skladem

Odesíláme nejpozději druhý pracovní den po objednání

Ceny držíme nízko

Chceme totiž, aby naše skvělé věci mohl mít každý

730 731 585

Rádi Vám poradíme
8:00 - 18:00

Vybrané značky